modne bluzki2_wynik

Na co zwrócić uwagę podczas zakupu odzieży wierzchniej na wiosnę

Kurtka wiosenna damska to jeden z częściej poszukiwanych elementów garderoby na przełomie zimy i wiosny. To właśnie wtedy kobiety potrzebują tak zwanych przejściowych ubrań, które z jednej strony zapewnią odpowiednią ilość ciepła, z drugiej zaś będą już zwiewne i lekkie. Po kilku miesiącach zakładania grubych płaszczy chyba każdy ma dosyć tego typu odzieży wierzchniej.

Kurtki przejściowe damskie – na co zwrócić uwagę podczas zakupu

Zwykle przeciętna kobieta może pozwolić sobie na jedną lub maksymalnie dwie nowe kurtki na wiosnę. Warto zatem dobrze przemyśleć ich wybór, by pasowały na naprawdę sporo okazji. Warto postawić na model będący pośrodku modeli typowo eleganckich oraz typowo sportowych. Tak zwana sportowa elegancja sprawdzi się tutaj najlepiej. Tego typu kurtką będzie na przykład kurtka cargo, a zatem kurtka o kroju marynarki, nawiązująca do stylu wojskowego czyli militarnego.

Kurtki wiosenne 2019

Wiosenne kurtki powinny być przewiewne, jednak muszą dawać też odrobinę ciepła, bo w końcu wiosną pogoda bywa naprawdę kapryśna. Dobrze jest zatem znaleźć kurtkę z podszewką – cienka kurtka wiosenna damska Dstreet.pl bez podszewki raczej nie zapewni zabezpieczenia na przykład końcem marca. Można zdecydować się na ramoneskę lub parkę z odpinaną podszewką, dzięki czemu kurtkę szybko uda się zmienić z wersji z zimowej na wiosenną. Poza tym dobrze jest zwrócić również uwagę na to, czy w przypadku bardziej sportowych modeli kurtek posiadają one kaptur. Wiosną często zaczyna niespodziewanie padać, a nie zawsze ma się przy sobie parasolka. Biorąc pod uwagę te parametry, idealnym modelem kurtki na wiosnę byłaby krótka parka z kapturem.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.