kurtka jeansowa_wynik

Idealna kurtka na wiosnę? Tylko w wersji jeansowej

Nie da się ukryć, że zima ma się już powoli ku końcowi, a to powoduje, że coraz częściej każdy z nas sięga wzrokiem do swojej szafy w poszukiwaniu odpowiedniej na wiosnę kurtki. Problem w tym, że w mało której szafie coś dobrego się znajdzie. Wypadałoby zatem udać się na zakupy. Jaki jednak rodzaj kurtki najlepiej jest kupić na nadchodzącą wiosnę? Nie da się ukryć, że zdecydowanym faworytem powinna być jeansowa męska kurtka z kapturem.

Dlaczego jeans?

Powstaje jednak pytanie, dlaczego w ogóle jeans? Odpowiedź jest bardzo prosta, ponieważ sam jeans, a także wykonana z niego kurtka, to jeden z najbardziej klasycznych strojów wszechczasów. Kurtka wykonana z tego materiału to nie tylko klasyka, lecz również ogromna wygoda. Ocieplane kurtki jeansowe męskie będą w stanie zapewnić odpowiedni komfort w nieco zimniejsze wieczory, podczas gdy w ciągu dnia zapewnią miły i przewiewny charakter. Dodatkowo jeans ma ogromną zaletę w postaci swojego uniwersalizmu tj. pasowania właściwie do każdego dodatku.

Z czym ją łączyć?

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby jeansową kurtkę w wersji nieco ciemniejszej zakładać do pracy czy też na spotkania biznesowe, ponieważ doskonale zastępować będzie ona marynarkę. Wersja szara, która jest najbardziej klasycznym rodzajem takie kurtki, może być z powodzeniem noszona do tenisówek, zwykłych podkoszulek, czy też nawet do sportowych butów. Mnogość połączeń i płynący z tego uniwersalizm powoduje, że taka jeansowa kurtka jest obowiązkowym elementem każdej męskiej szafy.

Tagi: Brak tagów

Możliwość komentowania została wyłączona.